SERENADO por favor

Kończę mój wpis dotyczący konkursów na facebook’u, gdyż ostatnio walczyłam z regulaminem:) W międzyczasie zapraszam do zapoznania się z nową akcją promocyjną, a że jest ciekawa to o niej parę słów.

Podobne realizacje reklamowe są popularne w USA gdzie promuje się marki PIZZY. Tym razem humorystyczne podejście zastosowano w ramach marki serowej. Zapewne ze względu na target…(a i dobrane narzędzia – TV + czas emisji, Internet itp. świadczą o kierowaniu reklamy do dzieci, rodziców,smakoszy…)

Rozpoczęła się kampania serów marki Serenada. Z serem każdy otrzymuje torebkę śniadaniową z bohaterami. Każdy rodzaj sera jest reprezentowany przez jednego bohatera.

Stworzono 5 filmików (4 poniżej) Jakie są Wasze opinie? Pomysł już zrealizowany (w zakresie samej historii) ale w aspekcie dzisiejszego podejścia do przesadnej nowoczesności to miła odmiana.

źródło:marketing-news

Kończę mój wpis dotyczący konkursów na facebook’u, gdyż ostatnio walczyłam z regulaminem:) W międzyczasie zapraszam do zapoznania się z nową akcją promocyjną, a że jest ciekawa to o niej parę słów. Podobne realizacje reklamowe są popularne w USA gdzie promuje się marki PIZZY. Tym razem humorystyczne podejście zastosowano w ramach marki serowej. Zapewne ze względu…

Comments

  1. Niezłe, niezłe, ale kojarzy mi się zdecydowanie z klimatem włoskich filmików reklamowych o pizzy…chociaż więcej ich chyba Ameryka wytworzyła.:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.