SERENADO por favor

Kończę mój wpis dotyczący konkursów na facebook’u, gdyż ostatnio walczyłam z regulaminem:) W międzyczasie zapraszam do zapoznania się z nową akcją promocyjną, a że jest ciekawa to o niej parę słów.

Podobne realizacje reklamowe są popularne w USA gdzie promuje się marki PIZZY. Tym razem humorystyczne podejście zastosowano w ramach marki serowej. Zapewne ze względu na target…(a i dobrane narzędzia – TV + czas emisji, Internet itp. świadczą o kierowaniu reklamy do dzieci, rodziców,smakoszy…)

Rozpoczęła się kampania serów marki Serenada. Z serem każdy otrzymuje torebkę śniadaniową z bohaterami. Każdy rodzaj sera jest reprezentowany przez jednego bohatera.

Stworzono 5 filmików (4 poniżej) Jakie są Wasze opinie? Pomysł już zrealizowany (w zakresie samej historii) ale w aspekcie dzisiejszego podejścia do przesadnej nowoczesności to miła odmiana.

źródło:marketing-news

Kończę mój wpis dotyczący konkursów na facebook’u, gdyż ostatnio walczyłam z regulaminem:) W międzyczasie zapraszam do zapoznania się z nową akcją promocyjną, a że jest ciekawa to o niej parę słów. Podobne realizacje reklamowe są popularne w USA gdzie promuje się marki PIZZY. Tym razem humorystyczne podejście zastosowano w ramach marki serowej. Zapewne ze względu…

Comments

  1. Niezłe, niezłe, ale kojarzy mi się zdecydowanie z klimatem włoskich filmików reklamowych o pizzy…chociaż więcej ich chyba Ameryka wytworzyła.:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.