Narzędzie do rozwoju i planowania!

Cześć,

ostatnio w moim życiu ” rozwojowym” wiele się dzieje. Realizuję dwie szkoły – Trener Biznesu, Szkoła Coachów, chcę iść w kierunku pomagania ludziom w wykorzystaniu ich potencjału i osiągania sukcesów. Zawsze to lubiłam i robiłam, ale w ramach bieżących zadań i aktywności, bardziej intuicyjnie niż profesjonalnie. Edukacja w Grupie SET dała mi dawkę konkretnej wiedzy.

Wracając do tematu:), szukałam jakiegoś narzędzia, które pozwoli mi usystematyzować z jednej strony moje zasoby, możliwości, plany i cele, a z drugiej strony pomoże uporządkować mi harmonogram szkoleniowy i zadania. Nie znalazłam takiego organizera, który poza kalendarzem i miejscem na plan dnia inspirowałby do działania. Więc pozostałam przy aktualnym rozwiązaniu. Jednakże ilość obowiązków zawodowych nie pozwoliła mi pomieścić w jednym miejscu wszystkiego, czułam się mało zorganizowana, czego naprawdę nie lubię.

I tak oto, zupełnym przypadkiem poznałam Panią Monikę Gaik, która swoim ogromnym zapałem, energią i ciepłem sprawiła, że uwierzyłam w jej produkt jakim jest SMART PLANNER i chciałam dowiedzieć się więcej na jego temat. Pani Monika podarowała mi planner w prezencie, aby sama sprawdziła jego funkcjonalność i wyjątkowość. Nie zawiodłam się i zamierzam na cele jednego z moich projektów zakupić kilka sztuk.

Teraz krótko o plannerze? Co w nim jest atrakcyjnego w konwencji osoby, która stawia w swoim życiu na rozwój?

  1. duża ilość narzędzi rozwojowych! – koło życia, tabela wartości,  mapa rozwoju, synergia talentów, tabela marzeń itp.
  2. sketchnoting –  narzędzie do obrazowania przyszłości
  3. liczna ilość zadań do zrobienia
  4. miejsce na projekty, zadania, spotkania, ważne rzeczy!
  5. motywacyjne cytaty
  6. kalendarz na 2019
  7. ciekawe porady np:  jak byś przedsiębiorcą?, inteligencja emocjonalna, stres, komunikacja, kształtowanie charakteru.

To nie tylko narzędzie do planowania, ale także niesamowity MOTYWATOR na cały rok, pokazujący jakie sobie stawiasz cele i jak je realizujesz.

Zdajecie sobie sprawę ile możecie osiągnąć wiedząc jakie macie ograniczenia, mocne strony, jakimi wartościami się kierujecie, jakie macie talenty i pasje!!! 

Dziękuję bardzo za to narzędzie, bo od kiedy je chwyciłam do ręki, wiem, że kolejny rok – 2019 będzie moim rokiem

Dzięki za motywację Pani Moniko. Takie narzędzie są potrzebne i nie tylko dla ludzi młodych, ja mam w końcu 36 lat:)

Jeśli chcecie zakupić planner, zapraszam na stronę www.smartplanner.pl, na hasło marketingowo otrzymacie planner w korzystniejszej cenie:)

Cześć, ostatnio w moim życiu ” rozwojowym” wiele się dzieje. Realizuję dwie szkoły – Trener Biznesu, Szkoła Coachów, chcę iść w kierunku pomagania ludziom w wykorzystaniu ich potencjału i osiągania sukcesów. Zawsze to lubiłam i robiłam, ale w ramach bieżących zadań i aktywności, bardziej intuicyjnie niż profesjonalnie. Edukacja w Grupie SET dała mi dawkę konkretnej…

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.