Narzędzie do rozwoju i planowania!

Cześć,

ostatnio w moim życiu ” rozwojowym” wiele się dzieje. Realizuję dwie szkoły – Trener Biznesu, Szkoła Coachów, chcę iść w kierunku pomagania ludziom w wykorzystaniu ich potencjału i osiągania sukcesów. Zawsze to lubiłam i robiłam, ale w ramach bieżących zadań i aktywności, bardziej intuicyjnie niż profesjonalnie. Edukacja w Grupie SET dała mi dawkę konkretnej wiedzy.

Wracając do tematu:), szukałam jakiegoś narzędzia, które pozwoli mi usystematyzować z jednej strony moje zasoby, możliwości, plany i cele, a z drugiej strony pomoże uporządkować mi harmonogram szkoleniowy i zadania. Nie znalazłam takiego organizera, który poza kalendarzem i miejscem na plan dnia inspirowałby do działania. Więc pozostałam przy aktualnym rozwiązaniu. Jednakże ilość obowiązków zawodowych nie pozwoliła mi pomieścić w jednym miejscu wszystkiego, czułam się mało zorganizowana, czego naprawdę nie lubię.

I tak oto, zupełnym przypadkiem poznałam Panią Monikę Gaik, która swoim ogromnym zapałem, energią i ciepłem sprawiła, że uwierzyłam w jej produkt jakim jest SMART PLANNER i chciałam dowiedzieć się więcej na jego temat. Pani Monika podarowała mi planner w prezencie, aby sama sprawdziła jego funkcjonalność i wyjątkowość. Nie zawiodłam się i zamierzam na cele jednego z moich projektów zakupić kilka sztuk.

Teraz krótko o plannerze? Co w nim jest atrakcyjnego w konwencji osoby, która stawia w swoim życiu na rozwój?

  1. duża ilość narzędzi rozwojowych! – koło życia, tabela wartości,  mapa rozwoju, synergia talentów, tabela marzeń itp.
  2. sketchnoting –  narzędzie do obrazowania przyszłości
  3. liczna ilość zadań do zrobienia
  4. miejsce na projekty, zadania, spotkania, ważne rzeczy!
  5. motywacyjne cytaty
  6. kalendarz na 2019
  7. ciekawe porady np:  jak byś przedsiębiorcą?, inteligencja emocjonalna, stres, komunikacja, kształtowanie charakteru.

To nie tylko narzędzie do planowania, ale także niesamowity MOTYWATOR na cały rok, pokazujący jakie sobie stawiasz cele i jak je realizujesz.

Zdajecie sobie sprawę ile możecie osiągnąć wiedząc jakie macie ograniczenia, mocne strony, jakimi wartościami się kierujecie, jakie macie talenty i pasje!!! 

Dziękuję bardzo za to narzędzie, bo od kiedy je chwyciłam do ręki, wiem, że kolejny rok – 2019 będzie moim rokiem

Dzięki za motywację Pani Moniko. Takie narzędzie są potrzebne i nie tylko dla ludzi młodych, ja mam w końcu 36 lat:)

Jeśli chcecie zakupić planner, zapraszam na stronę www.smartplanner.pl, na hasło marketingowo otrzymacie planner w korzystniejszej cenie:)

Cześć, ostatnio w moim życiu ” rozwojowym” wiele się dzieje. Realizuję dwie szkoły – Trener Biznesu, Szkoła Coachów, chcę iść w kierunku pomagania ludziom w wykorzystaniu ich potencjału i osiągania sukcesów. Zawsze to lubiłam i robiłam, ale w ramach bieżących zadań i aktywności, bardziej intuicyjnie niż profesjonalnie. Edukacja w Grupie SET dała mi dawkę konkretnej…

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.