no to nowy początek:)

Dawno nie udało mi się znaleźć chwili na przygotowanie moich przemyśleń. Wiele się działo, niekoniecznie pozytywnego, ale grunt to iść do przodu z bagażem nowych doświadczeń, także tych marketingowo- sprzedażowych.:)

Jestem aktualnie na etapie dużych zmian, ale na pewno na lepsze. Zdecydowałam się także napisać książkę motywacyjno – biznesową:), której celem będzie przede wszystkim zmotywowanie młodych, ambitnych ludzi do walki o marzenia, dokładnie takiej jakiej ja musiałam stoczyć – i opłacało się:)

Jestem co prawda na pierwszych kilku stronach, ale idę do przodu, ważne, że jest plan. Ostatnio moi znajomi  pytali mnie o czym właściwie będzie ta książka, tym samym zainspirowali mnie do przemyśleń nad  tym co najważniejsze – praktycznym celem  ” MAŁEJ CZARNEJ” (tytuł książki) dla osoby czytającej ją i dla mnie samej. Nie ma to być opowiadanie, a poradnik o życiu, pracy, motywacji – bardzo dużej motywacji przy niezbyt wielkiej wiary w siebie… czy to możliwe?

Jednak TAK – myślę, że wkrótce:)  się o tym przekonacie. Bardzo Was prosżę o trzymanie kciuków, bym  miała wystarczającą wielką wenę by napisać tę książkę tak jakbym chciała,:) Wierzę, że to możliwe. Szczególnie, że ostatnio zaczynają mnie otaczać ludzie, na których naprawdę mogę polegać – w kwestii motywacji mnie do pisania:) I Im też zadedykuję tę książkę:)

 

Wracając do marketingu. Obiecuję zorganizować się na tyle, by umieszczać jeden minimum interesujący wpis tygodniowo. Będę starała się przeplatać to newsami itp.  SKUPIĘ się jednak na praktycznej sferze zarządznia/ marketingu/ sprzedaży w sektorze MŚP.

Pierwszy wpis po tak długiej przerwie pojawi się wkrótce:)

Czekam na Wasze opinie i uwagi:)

Aktywnego i Kreatywnego  dnia  Agnieszka

Dawno nie udało mi się znaleźć chwili na przygotowanie moich przemyśleń. Wiele się działo, niekoniecznie pozytywnego, ale grunt to iść do przodu z bagażem nowych doświadczeń, także tych marketingowo- sprzedażowych.:) Jestem aktualnie na etapie dużych zmian, ale na pewno na lepsze. Zdecydowałam się także napisać książkę motywacyjno – biznesową:), której celem będzie przede wszystkim zmotywowanie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.