Reklamowa inspiracja – czyli jak dobrze zrobić intro przed filmem/meczem

Dziś krótko, ale na temat:)
OD zawsze oglądając prezentacje przygotowane przez Ligę Angielską, a ukazywane przed meczami w TV cieszą oko nie tylko kibica, ale wedle mojej opinii także marketingowca. Jest w nich pomysł, kreacja, idea, cel, muzyka trafiona w 200% i jakość. Nie mogę ich porównać z polskimi realizacji TVP przed tego rodzaju wydarzeniami, gdyż się nie da:). Mam tylko nadzieję, że kto widzi coś lepszego to chce to mieć w swojej realizacji stąd mądre głowy w PZPN np.zaczną się edukować:) Oczywiście tego rodzaju „zajawki” są pokazywane przed innymi wydarzeniami, nie tylko sportowymi. Przygotowane w zachęcający i interesujący sposób stają się virami wrzucanymi do netu i komentowanymi, jak np. te przed ligą angielską.
Swoimi czasy oglądałam mecze na kanałach internetowych i tam, właściciele tych kanałów (szczególnie jeden) sam przygotowywał takie „zajawki” i naprawdę dobrze mu to wychodziło, a jego kanał cieszył się przez to największą popularnością, mimo, że mecze leciały na kilku kanałach.

Zachęcające jest więc dbania o wizerunek produktu właśnie poprzez tego typu realizacje,które muszą być jednak zrobione z pomysłem, aby nie stała się rzecz odwrotna i taka zajawka nie zniechęcała lub śmieszyła swoją bezsensownością:).

Intro – premier league

 

Dziś krótko, ale na temat:) OD zawsze oglądając prezentacje przygotowane przez Ligę Angielską, a ukazywane przed meczami w TV cieszą oko nie tylko kibica, ale wedle mojej opinii także marketingowca. Jest w nich pomysł, kreacja, idea, cel, muzyka trafiona w 200% i jakość. Nie mogę ich porównać z polskimi realizacji TVP przed tego rodzaju wydarzeniami,…

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.