O mnie

Cześć 🙂 Miło mi powitać Ciebie na moim blogu. Znajdziesz tu energetyczną dawkę moich przemyśleń, opinii, opowieści z życia wziętych dotyczących marketingu, sprzedaży, PR czy też przedsiębiorczości:) Kocham to co robię. Miałam wzloty i upadki, nadal walczę, ale nigdy nie przestawałam robić tego co lubię i tego zamierzam się trzymać. Tak więc jeśli masz pasję – rozwijaj ją koniecznie, nigdy się nie poddawaj!:)

…Z marketingiem i sprzedażą jestem związana od 10 lat, kiedy to zaczęłam studia i pracę. Jestem pasjonatką, odkrywcą, uczę się marketingu i sprzedaży każdego dnia. Na tym blogu przedstawiam moje subiektywne podejście do reklamy, marketingu, sprzedaży i zarządzania.

Mój profil:

_MG_2186Agnieszka Śliwka

Poznanianka:)

rocznik 1982, nieposkromiona pracoholiczka:)

firma: www.brandsoul.pl

profil na Facebook.com: facebook.com/agnieszkasliwka

wykształcenie: wyższe: Akademia Ekonomiczna w Poznaniu – ekonomia

doświadczenie: właściciel firmy (agencja reklamowa- Studio Marki Brandsoul), specjalista ds. obsługi Klienta (klub e24 – najlepszy klub internetowy w Polsce), zastępca kierownika oddziału (klub e24), Account (Coyote S.A), Office Manager/Specjalista ds. szkoleń (Wercom Sp. z o.o.), Koordynator marketingu i sprzedaży (KON-BUD sp. z o.o.), własna działalność – moja pasja:)

jestem: przedsiębiorcza, zaangażowana, kreatywna, pracowita, pomysłowa, zmotywowana, nastawiona na cel, potrafiąca współpracować z innymi, wielozadaniowa.

potrafię: efektywnie zarządzać teamem (rekrutacja, rozwój, coaching, wsparcie sprzedaży), projektować i przeprowadzać szkolenia, wprowadzać na rynek nową markę, zarządzać portfelem Klientów (oferty, prezentacje, kontakt), organizować eventy/ szkolenia, organizować i zarządzać działem marketingu/sprzedaży od podstaw, realizować projekty od początku do końca, zarządzać budżetem, ustalać i weryfikować systemy premiowe, sprawnie posługiwać się narzędziami sprzedaży i marketingu oraz proponować nowe, zarządzać siecią sklepów lokalnych, sprawnie posługiwać się programami Office, Internetem, CRM (act, IT Cube, każdym innym), Symfonią, projektować systemy do zarządzania w oparciu o komunikację między-działową,  koordynować, planować, realizować akcje marketingowe i e-marketingowe, zarządzać stronami, sklepami, blogami, zaplanować globalny rozwój działu marketingu i sprzedaży w firmie i co najważniejsze KOORDYNOWAĆ (lubię wiedzieć wszystko co jest mi konieczne do osiągnięcia najlepszych efektów).

nie potrafię: pracować w firmie/ z firmą nastawionej/nastawioną na „NIE rozwój”.

stawiam w swej pracy na: profesjonalizm, wysoką jakość wykonywanych zadań, realizację projektów wytyczonych celów, współpracę w efektywnym zespole.

co jest dla mnie najważniejsze: ludzie, plan/ realizacja/ pomiar efektywności -> działanie..działanie…działanie i osiąganie wspólnego sukcesu.

co lubię /kocham: sport (kolarstwo górskie, motoryzacja, piłka nożna, koszykówka), lekturę dotyczącą marketingu, e-marketingu, sprzedaży,coachingu, kryminalistykę, wczesne wstawanie, poranną gimnastykę, nieustannie dzwoniący telefon, „ruch w interesie”:), język francuski,  perspektywę rozwoju!, komunikatywnych i konkretnych ludzi, spotkania ze znajomymi przy kawie 🙂

Ostatnio STRASZNIE, ale to strasznie zwariowałam na punkcie kolarstwa górskiego (MTB). Staram się zwiększać swoją wytrzymałość i umiejętności za każdym razem. Łączę przy tym przyjemne (obcowanie z przyrodą) z pożytecznym (sport):) Polecam:)

 

 

 

 

 

dlaczego marketingowo.info?: muszę się wygadać:), pragnę pisać o tym co naprawdę lubię, cenię i w czym mam zamiar się rozwijać, a przy tym zachęcić innych do rozmowy na temat marketingu i sprzedaży.

zakładam, że:

„Jeśli jesteś „dobrą piłką”, to im silniej cię uderzą, tym wyżej się wzniesiesz”. (Tristan Bernard)

Agnieszka Śliwka

#malaczarna

#marketing #sprzedaz #pr #wizerunek #marka #branding #msp

ps. piszę sobie książkę w wolnej chwili:) #malaczarna

🙂

 

 

 

 


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.