no to nowy początek:)

Dawno nie udało mi się znaleźć chwili na przygotowanie moich przemyśleń. Wiele się działo, niekoniecznie pozytywnego, ale grunt to iść do przodu z bagażem nowych doświadczeń, także tych marketingowo- sprzedażowych.:)

Jestem aktualnie na etapie dużych zmian, ale na pewno na lepsze. Zdecydowałam się także napisać książkę motywacyjno – biznesową:), której celem będzie przede wszystkim zmotywowanie młodych, ambitnych ludzi do walki o marzenia, dokładnie takiej jakiej ja musiałam stoczyć – i opłacało się:)

Jestem co prawda na pierwszych kilku stronach, ale idę do przodu, ważne, że jest plan. Ostatnio moi znajomi  pytali mnie o czym właściwie będzie ta książka, tym samym zainspirowali mnie do przemyśleń nad  tym co najważniejsze – praktycznym celem  ” MAŁEJ CZARNEJ” (tytuł książki) dla osoby czytającej ją i dla mnie samej. Nie ma to być opowiadanie, a poradnik o życiu, pracy, motywacji – bardzo dużej motywacji przy niezbyt wielkiej wiary w siebie… czy to możliwe?

Jednak TAK – myślę, że wkrótce:)  się o tym przekonacie. Bardzo Was prosżę o trzymanie kciuków, bym  miała wystarczającą wielką wenę by napisać tę książkę tak jakbym chciała,:) Wierzę, że to możliwe. Szczególnie, że ostatnio zaczynają mnie otaczać ludzie, na których naprawdę mogę polegać – w kwestii motywacji mnie do pisania:) I Im też zadedykuję tę książkę:)

 

Wracając do marketingu. Obiecuję zorganizować się na tyle, by umieszczać jeden minimum interesujący wpis tygodniowo. Będę starała się przeplatać to newsami itp.  SKUPIĘ się jednak na praktycznej sferze zarządznia/ marketingu/ sprzedaży w sektorze MŚP.

Pierwszy wpis po tak długiej przerwie pojawi się wkrótce:)

Czekam na Wasze opinie i uwagi:)

Aktywnego i Kreatywnego  dnia  Agnieszka

Dawno nie udało mi się znaleźć chwili na przygotowanie moich przemyśleń. Wiele się działo, niekoniecznie pozytywnego, ale grunt to iść do przodu z bagażem nowych doświadczeń, także tych marketingowo- sprzedażowych.:) Jestem aktualnie na etapie dużych zmian, ale na pewno na lepsze. Zdecydowałam się także napisać książkę motywacyjno – biznesową:), której celem będzie przede wszystkim zmotywowanie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.