„Mała czarna” -> życie to nie bajka, ale warto walczyć o swoje marzenia!

Jak myślicie w jakim wieku człowiek zdaje sobie sprawę, że  w jego życiu coś nie gra? coś trzeba zmienić? coś musi drgnąć by zmienić to co jest, gdyż w tym wszystkim brakuje „CZEGOŚ”?  Pewnie dla każdego ten moment może nastąpić w różnym, często najmniej spodziewanym momencie życia…  w moim przypadku miał miejsce gdy miałam lat 33….to było jak grom z jasnego nieba… bardzo złożona i zawiła historia, w którą większość z Was zapewne nie uwierzyłoby…

Grunt, że dokonałam pewnych radykalnych zmian i jak powiedziałam A i przerażenie sięgnęło zenitu powiedziałam też B i moje życie przewróciło się o 180 stopni… Całkowicie i nieodwracalnie. Jedyne co mnie ratuje od tego czas (a minęły już prawie 2 lata) to pasja i dążenie do celu, marzenia, które chciałabym kiedyś zrealizować. Od tego czasu na każdy nowy rok – czyli na 2016 i aktualnie 2017 zrobiłam sobie listę celów, i może z 2016 zrealizowałam raptem 50%, ale zrobiłam to… teraz czas na 65% w kolejnym roku więcej i tak do przodu..

Marzenia to coś w co warto wierzyć,  bo tak naprawdę jak ich nie ma to jakie mamy cele? Brak celu to brak motywacji i rozwoju… dążyć do czegoś… kierować się gdzieś i mocno wierzyć, że się da!

Po ciężkim czasie w życiu zawsze robimy podsumowania, co zawiodło, co było nie tak, co zmienić… Wierzymy też, że będzie lepiej, że zmiany pozwolą nam na lepsze życie i co ważne …życie od nowa.

Ale nie łudźcie się nie nastąpi to w ciągu miesiąca…roku…a może nawet kilku lat to etapy ..to kroki, które musisz zaplanować by miały sens i kończyły się sukcesem… Ja nie jestem nawet na półmetku, a minęły już dwa lata…..

Popełniłam wiele błędów, za dużo… nie słuchałam swojej intuicji i chciałam zawsze góry przenosić, zaufałam niewłaściwym osobom, nie patrzyłam ekonomicznie, a ambicjonalnie. Wiele mnie to kosztowało i kosztować będzie, ale właśnie dlatego zdecydowałam się napisać  coś co mi pomoże iść do przodu, a może niektórym z Was zrozumieć , że nie warto działać bez planu, a co ważne z niewłaściwymi ludźmi….

„MAŁA CZARNA” poradnik kobiety aktywnej – to poradnik, który dotyczyć będzie mojego życia, pasji do pracy, marketingu i sprzedaży w pigułce, samorealizacji, miłości do ludzi (tych właściwych) i wiary w siebie..

nie stanowi złotego środka na każde życie, a jedynie wskazówkę jak znaleźć ten złoty środek w swoim własnym przypadku:)

zapraszam do śledzenia mojego FB dedykowanego książce, a mam nadzieję wkrótce przeczytania  PORADNIKA „MAŁA CZARNA”.

Trzymajcie kciuki za mnie:)

pozdrawiam Agnieszka:)

Jak myślicie w jakim wieku człowiek zdaje sobie sprawę, że  w jego życiu coś nie gra? coś trzeba zmienić? coś musi drgnąć by zmienić to co jest, gdyż w tym wszystkim brakuje „CZEGOŚ”?  Pewnie dla każdego ten moment może nastąpić w różnym, często najmniej spodziewanym momencie życia…  w moim przypadku miał miejsce gdy miałam lat…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.