SAFETY VIDEO i promocja marki

Zapewne wielu z Wam już nie jeden raz miało okazję oglądać film bezpieczeństwa przed startem w samolocie. Wszystkie takie realizacje są bardzo podobne, gdyż omawiane kroki są inspirowane stworzonymi przewodnikami, które w prosty i czytelny sposób mają wytłumaczyć nawet najbardziej opornemu jak się zachować w możliwych sytuacjach.

Przykładowo wrzucam film z amerykańskich linii lotniczych, dla tych, którzy nie mieli jeszcze sposobności „latać”.

 

Ostatnio jednak pojawił się wyróżniający się na tle pozostałych „safety video” instruktaż bezpieczeństwa. Jego bohaterowie są wyjątkowymi pasażerami, którzy rozpoczynają swoją długą podróż..

Film jest promocją/ zapowiedzią nowego hitu końca 2012 roku ” HOBBIT – NIEZWYKŁA PODRÓŻ”. Film  swoją premierę na świecie ma 28.11.12, a w Polsce 28.12.12, opowiada o tym jak Hobbit Bilbo Baggins wyrusza w niebezpieczną podroż, by wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami pokonać smoka Smauga. Dla miłośników „WŁADCY PIERŚCIENI” jest to więc okazja do spektakularnego powrotu do świata wróżek, czarów, gadających drzew itd.:).

Wracając jednak do promocji…czyż nie jest to dobry pomysł? Safety video w takim wykonaniu ogląda się z miłą chęcią! Dodatkowo sam motyw podróży to główny wątek filmu, więc wszystko ma swój cel i jest spójne. Tego typu pomysły reklamowe warto wspierać. Polecam

 

Zapewne wielu z Wam już nie jeden raz miało okazję oglądać film bezpieczeństwa przed startem w samolocie. Wszystkie takie realizacje są bardzo podobne, gdyż omawiane kroki są inspirowane stworzonymi przewodnikami, które w prosty i czytelny sposób mają wytłumaczyć nawet najbardziej opornemu jak się zachować w możliwych sytuacjach. Przykładowo wrzucam film z amerykańskich linii lotniczych, dla…

Comments

  1. Ciekawa jestem filmu, zapowiada się super, miejmy nadzieję, że nie zmarnują budżetu na przerost formy nas treścią..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.