Reklamowa inspiracja – czyli jak dobrze zrobić intro przed filmem/meczem

Dziś krótko, ale na temat:)
OD zawsze oglądając prezentacje przygotowane przez Ligę Angielską, a ukazywane przed meczami w TV cieszą oko nie tylko kibica, ale wedle mojej opinii także marketingowca. Jest w nich pomysł, kreacja, idea, cel, muzyka trafiona w 200% i jakość. Nie mogę ich porównać z polskimi realizacji TVP przed tego rodzaju wydarzeniami, gdyż się nie da:). Mam tylko nadzieję, że kto widzi coś lepszego to chce to mieć w swojej realizacji stąd mądre głowy w PZPN np.zaczną się edukować:) Oczywiście tego rodzaju „zajawki” są pokazywane przed innymi wydarzeniami, nie tylko sportowymi. Przygotowane w zachęcający i interesujący sposób stają się virami wrzucanymi do netu i komentowanymi, jak np. te przed ligą angielską.
Swoimi czasy oglądałam mecze na kanałach internetowych i tam, właściciele tych kanałów (szczególnie jeden) sam przygotowywał takie „zajawki” i naprawdę dobrze mu to wychodziło, a jego kanał cieszył się przez to największą popularnością, mimo, że mecze leciały na kilku kanałach.

Zachęcające jest więc dbania o wizerunek produktu właśnie poprzez tego typu realizacje,które muszą być jednak zrobione z pomysłem, aby nie stała się rzecz odwrotna i taka zajawka nie zniechęcała lub śmieszyła swoją bezsensownością:).

Intro – premier league

 

Dziś krótko, ale na temat:) OD zawsze oglądając prezentacje przygotowane przez Ligę Angielską, a ukazywane przed meczami w TV cieszą oko nie tylko kibica, ale wedle mojej opinii także marketingowca. Jest w nich pomysł, kreacja, idea, cel, muzyka trafiona w 200% i jakość. Nie mogę ich porównać z polskimi realizacji TVP przed tego rodzaju wydarzeniami,…

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.